Aktepe de evden eve hizmeti

Aktepe Semtimizde Gelişmeler

Ankara Aktepe semtimizde sizlere özel hizmetlerimiz ile sektörümüze yeni bir yön vermekteyiz. Sektörümüzün sürekli büyümesi ve binlerce nakliye firmalarının sektörümüzde iş olanaklarını sınırlı haline getirmiştir. Bundan kaynaklı bizlerde nakliye semtimizde olabildiğince yeni iş fırsatları oluşturulması için kampanya ve indirimler düzenlemekteyiz.

Ankara içinden veya Aktepe nakliyat isteyen insanlara indirimlerimizden ve fırsatlarımızdan yararlanabilmeleri için firmamızın ofis ve gsm numaralarını arayarak en uygun fiyat teklifini alabilirler.

Şirketimiz güvencesinde Ankara içi ve şehirlerarası her türlü taşınma hizmetini güven içinde alabilirsiniz.Her zaman taşıma alanınızda Aktepe evden eve nakliyat şirketimiz daima olarak sizleri yeni evinize taşıyana kadar sizin yanınızda yer alacaktır.

Nakliye hizmetinin ne kadar zorlu bir hizmet olduğunu bildiğimiz için her zaman taşınma işlemlerinde detaylı bir inceleme ile eşyaları hasar görmeyecek ve sorun yaşamayacak bir şekilde transfer işlemini önceden detaylı olarak planlarız. Aktepe nakliyat olarak plan doğrultusunda eşyaları ambalajlar ve ikinci kata kadar yüksek olmayan binalarda eşyaların taşıma işlemini çalışanlarımız yapmaktadır. Binaların çok yüksek olması durumunda ise bu işlemi asansörlü nakliyat adı ile tabir ettiğimiz Eşya taşıma aracı ile gerçekleştirmekteyiz.

Evden nakliye kamyonuna, nakliye kamyonundan gerekse eve zorlu taşımalarda sıkıntılı durumlarda ki transferlerde, bizlere en çok yardımcı olan taşıma metodumuzdur. Eşyaların transferi hem basit hem de hızlı bir şekilde gerçekleşmekte ve böylece taşıma sırasında çarpma ve çizilme gibi bir durum ile karşılaşılmamaktadır.

Yeni eve taşındığımızda eşyaların kontrollerini de yaparak fark etmediğimiz bir zarar veya hasar olması durumunda ise müşteri tarafından sigortalı taşıma garantisi kapsamında bir taşınma gerçekleştirildiği ise hasarlı eşyaların hasar tespit tutanağı ile tespit edilerek zararın sigorta şirketinden karşılanmasını sağlıyoruz.