Boğaziçi de evden eve hizmeti

Boğaziçi ve Nakliye

Ankara Boğaziçi 10 yıl önce gecekondulaşmanın ana merkezleri olarak gösterilen bir semtti. Ankara'nın girişinde olan Boğaziçi, Ankara’ya giriş yaptığımızda insanı çok kötü bir görüntü ile karşılamaktaydı.Çarpık gecekondulaşma ve düzensiz yolları ile insan üzerinde kötü bir his uyandırmaktaydı.

Şimdilerde ise Boğaziçi semti çok hızlı bir değişime uğramış ve bölgede bulunan gecekondulaşma tamamen ortadan kaldırılmış ve yeni ve zamana uygun binalar yapılmıştır. Çevre düzenlemesi ve duble yollar ile semtimiz çok hızlı aşamalar kaydetmiştir. Günden güne gelişen nüfusu ile büyük bir potansiyeli bünyesine barındırır hale gelmiştir.

Ankara için farklı noktalarından çoğu insan Boğaziçi semtinde ev veya dükkan gibi yatırımlık mülkler edinerek bu bölgede yaşamayı arzulamaktadır. Ankara Boğaziçi nakliyat ile bizlerde Semtimizde ki bu hareketliliğin farkında ve taşınma taleplerine karşın en uygun hizmeti vermekteyiz. Bizimle gerek şehir içi ve şehirlerarası nakliyat alarak sigortalı ve genel toplamalı olarak problemsiz bir şekilde taşınabilirsiniz.

Semtimizin kısa zaman içerisinde böylesine büyük bir değişime uğraması birçok insanın yönünü Boğaziçi semtine çevirmesine olanak sağlamıştır. Semtimizin yoğunluğu genellikle toplu konut ve normal konutlar üzerine gelişmektedir.

Boğaziçi semtimize bu zamana kadar çok sayıda Boğaziçi evden eve nakliyat hizmetleri sunmuş ve halen de sunmaktayız.Genellikle yüksek katların oluşu, eşya transferi konusunda modüler asansörlü nakliyat sistemi ile buradaki taşınmaların gerçekleştirilmesinde büyük bir rol oynamıştır.

Semtimizde ki taşınma taleplerinin çoğunluğu Boğaziçi evden eve nakliyat hizmeti türünde gerçekleşmektedir. Genel toplamalı ve sigortalı olarak sunduğumuz bu taşımacılık yönetimiyle çoğu müşterimize bu şekilde hizmet etmekteyiz. Müşterilerimizin Boğaziçi nakliyat olarak bize güvenerek ve bizden aldıkları hizmeti sosyal medya ve web sitemizde değerlendirerek Şirketimizin önemli referansları haline gelmiştir.