Elvankent evden eve hizmeti

Yaşamda Tercih Elvankent

Ankara Elvankent eskiden gecekondu ve bir çok çarpık kentleşmeyle yüz tutmuş bir semt halinde idi. Ama bugün neredeyse bunun çok önceden fark edilerek toplu konut alanı olarak yeni binalar ile ve yeşil çevresi ile bambaşka bir semt haline gelmiştir.

Gelişmiş altyapı ve ulaşım hattı ile insanların dikkatini çekmiş ve Ankara'nın en nadide semtlerinden biri olmuştur.Sakin yaşantıyı tercih eden İnsanlar genellikle Ankara Elvankent semtini tercih etmek ve buradan konut edinerek buraya taşınmaktadır.

Elvankent nakliyat sunulurken Bizler de yılların verdiği tecrübe ve birikim ile insanlarımıza güven çerçevesinde evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız. Tabii ki semtimizin dikine çok katlı binaları olması taşımacılığı sektörünü çok zorlamaktadır. Bizler de bunun farkında ve olabildiğince bu bölgemizde taşımacılık sunarken dikkatli inceleme ve fiyat tekliflerini sunmaktayız.

Bu bölgemizde gerçekleştirdiğimiz bir çok nakliye tamamıyla harici asansör sistemi ile gerçekleşmiştir. İki tarafa kurulan harici asansörlü ile taşıma maliyetleri artsa da ve hasarsız bir taşımanın gerçekleştiğini söyleyebiliriz. Çünkü genellikle taşımanın gerçekleştireceğimiz evde Elvankent semtinde ve çok yüksek binalarda olduğu için bu şekilde çözüm üretmekteyiz.