Etimesgut da evden eve hizmeti

Ankara Etimesgut İlçesi

Etimesgut ilçesinde taşımacılık çok önemli bir yer teşkil etmektedir. İlçemizde uzun süreden bu zamana kadar birçok toplu konutlar yapılmış sahiplendirilmiştir. Ankara'nın birçok farklı ilçelerinden Etimesgut nakliyat olarak birçok ev eşyası taşımış ve nakliyat hizmetleri sunmuş bulunmaktayız. Ankara Etimesgut'ta zorlu bir rekabetin olduğu ve bir rekabetin kaynaklı kusursuz ve sorunsuz taşımacılığını en önemli planda olduğunu gözden kaçırmamak gerekmektedir. Büyük ve çok katlı binaların Etimesgut evden eve nakliyat hizmeti sunarken bizim gibi birçok firmalarda zorlu bir taşımanın beklediğini inkar etmek yalan olur diyebiliriz.

Etimesgut'ta taşımacılık genelde asansörlü nakliyat ile gerçekleşmektedir. Çünkü çok fazla çok katlı binaların olması taşınacak kişilerin ve yeni adreslerinin genellikle hidrolik asansör sayesinde taşımanın sorunsuz gerçekleşeceğini savunmaktayız.

Genellikle bina yöneticilerinin yük asansörün ve bina asansörünü kullanma konusunda büyük sıkıntılara sebep olmakta ve genellikle yönettiğim asansörün kullanımına izin vermemektedir. 250 -300 TL saatlik kirası ödenerek hidrolik asansör imiz ile taşımalar gerçekleştirmekteyiz.

Etimesgut evden eve nakliyat hizmetinin sunulması bakımından personelin tecrübesi büyük önem arz etmektedir. Ev eşyaların ambalajlanması ve derlenmesi bakımından elemanlarımız çok dikkatli ambalajlama ve paketleme işçilikleri ile taşıma sırasında ve araçta ambalaj ve paketlenen eşyaların açılmasını önlemektedir. Evde bulunan gerek ünite ve mobilyaların montaj ve de montaj işlemini dahi şirketimiz tarafından ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir.

Evde bulunan beyaz eşyalar ve elektronik cihazların sökülmesi ve ambalajlanması gibi önemli detayları elemanlarımız dikkatli ve bilinçli bir şekilde en iyi seviyede gerçekleştirmektedir. Eşyaların böylesine yüksek binalarda transfer işlemini yaparken çok dikkatli ve planlı yapmaktayız. eşyalar asansörün sepetine dikkatli ve en uygun şekilde yerleştirilmelidir. Aksi takdirde eşyaların sepetten düşmesi kırılması ve hasar görmesi gibi durumlarla karşı karşıya kalınabilmektedir.

Etimesgut nakliyat firması olarak disiplinli olarak hareket ettiğimiz için hiçbir aşamada sorunsuz bir hizmet sunduğumuz un garantisini vermekteyiz. müşterilerimiz bizden en uygun fiyatlara Ankara içerisinde Şehir içi taşımacılık hizmeti alabilmektedirler. Gerek şehirlerarası nakliyat hizmeti de sunarak insanların bütün taleplerine hizmet üretmekteyiz Ofis büro ve parça eşya gibi iş alanlarının talep ettiği hizmetleri de deneyimli elemanlarımız sayesinde sorunsuz olarak gerçekleştirmekte ve Taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Müşterilerimize sunduğumuz yüksek standartlı hizmetlerimiz ile garantili bir taşımacılık ve problemsiz bir hizmetin keyfini yaşayacaklardır. Yıllara dayalı taşımacılık tecrübemiz ile bizden fiyat almadan kesinlikle taşınmayın.

Etimesgut taşımacılık hizmeti sunan bir şirket olarak firmamızın güvencesinde ekonomik bir fiyata nakliye hizmeti ile taşınarak hem paranız cebine hem de eşyalarınız güvenli bir şekilde en hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınmaktadır.