Hizmet Politikalarımız

Çiğdem nakliyat firması olarak bugünlere kadar gelmemizde ki en önemli amaçlarından birisi ise edindiğiniz hizmet politikası ilkelerimizdir. Şimdi zorlu bir sektörde gerekli olan bilgi ve beceriye sahip olmadığı takdirde gerileme dönemi başlar. Böylece büyük bir son kaçınılmaz olur. Bizler de bu bilinç doğrultusun da hareket etmekte ve belirli plan ve disiplin çerçevesinde insanlarımıza hizmet götürmekteyiz.

Şirketimizdeki en önemli ilkemiz “müşteri daima haklıdır” ilkesidir. Müşterilerimizin memnuniyetine büyük önem arz etmektedir. Çünkü müşterilerin taşımacılıkta bulunan eşyaları ile yıllara dayalı olan ilişkilerinden dolayı bir hatıralarının zarar görmesi söz konusu olduğu için bu doğrultuda olabilecek en hassas argümanlar ile hareket etmekteyiz.

En önemli ikinci ilkemiz ise “hasarsız nakliyat” ilkemizdir. Yılların dayalı tecrübemizden kaynaklı hasarsız nakliyat hizmetini profesyonel bir şekilde sunmakta ve hiçbir şekilde eşyaların zarar görmemesini sağlamaktayız. Böylece bugüne kadar birçok platformda hiçbir zaman tartışmaya ve şikayete söz konusu olmayan sayılı firmalardan biriyiz.

Üçüncü ilkemiz ise “ahlak kuralları” ilkemizdir. Taşımacılık sırasında müşterilerimize karşı olabildiğince Saygılı ve hoşgörülü hizmet sunmaktayız. Ekibimizde buna kesinlikle riayet etmektedir. Firma olarak kesinlikle saygısızlığa ve terbiyesizliğe karşı tahammülümüz yoktur ve buna karşı kesinlikle cezalandırma uygulamaktayız.

Dördüncü ilkemiz ise “ekonomik fiyat teklifi” ilkemizdir. uygun fiyat teklifi oluşabilmesi için şirket olarak müşterilere en uygun ve en detaylı şekilde sorular yönelterek sorunsuz bir taşımanın gerçekleşmesi ve onun de en ekonomik fiyata taşınmanın oluşması bakımından büyük gayret göstermekteyiz. insanlarımızın ekonomik fiyatlara taşınması en temel hakları olduğunu düşünmekteyiz.

Bu ilkelerimizi oluşturduğu hizmet politikamız doğrultusunda insanlarımıza güven ve kalite ile hizmet etmekteyiz. Bizlerinde müşterilere karşı sorumlulukları olduğunu bilen bir firma olduğumuzu bilmenizi istiyoruz. Bilinçli bir taşımacılığın ve bilinçli bir toplumun oluşmasında en önemli etkenin kurallar ve disiplinli bir hizmet olduğuna yürekten inanmaktayız. Çiğdem nakliyat olarak bu doğrultuda insanlarımıza temiz hizmet ve temiz taşımacılık sunmaktayız.