Misket de evden eve hizmeti

Misket ve Nakliyecilik

Ankara Misket semtinin geçmişi çok eski yıllara dayanmaktadır.1955 yılında Misket adını almış bir köydür. 2000’li yıllara kadar çoğunlukta olan gecekondulaşma ve çarpık yapılaşma nedeniyle çok kötü bir sen idi. Ankara Misket hem de çok hızlı bir şekilde değişime uğramış tümüyle eski binalar ve gecekondular yıkılmış hızlı bir apartmanlaşma boy göstermiştir. Büyük alışveriş merkezleri ve önemli iş alanları ile 2010 yılında büyük bir nüfus artışıyla kendinden bahsettirmiş bir semt haline gelmiştir.

Her zaman ulaşım ve yaşam standartlarının orta gelirli insanlara hitap etmesi ile bölgemiz de yoğunlukla taşınmalar olmaktadır. Misket evden eve nakliyat adı ile her açıdan bizlerde semtimizin hızlı gelişiminden nasibimizi aldık. Ankara Misket semtine gerçekleştirdiğimiz nakliye hizmetlerimiz gelişen konut ve iş alanlarının etkisinden kaynaklanmaktadır. Genellikle Yaz ayları Misket semtimizden yoğunlukla şehirlerarası ve şehir içi taşınma talepleri gelmektedir. Taşınma şirketi olarak bizler de genellikle müşterilerimize ücretsiz exper hizmeti sunarak daha uygun bir fiyatın oluşması için gayret göstermekteyiz.

Bazı durumlarda ise müşterilere Misket nakliyat adı ile telefon üzerinden soru cevap yöntemi ile fiyatlar sunmaktayız. Semtimizin şartlarına uygun taşıma projeleri ve asansörlü nakliyat hizmetlerimiz sayesinde semtimizde hatırı sayılır müşterilerimiz bulunmaktadır. Misket nakliyat olarak müşterilerimizin tavsiyesi üzerine tavsiye işlerde almaktayız.