Nallıhan da evden eve hizmeti

Nallıhan Nakliye Hizmetleri

Ankara il sınırları dışında bulunan Nallıhan, Ankara’ya 160 kilometre uzaklıkta olan bir Ankara ilçesidir. Tarihi İpek Yolu üzerine kurulmuş naif bir ilçedir. Nallıhan doğal güzellikleri ile Ankara ve çevre illerden tatil ve bayram günlerinde tercih edilen bir ilçe haline gelmiştir.

Ankara Nallıhan ilçesinin çok güzel tatil bölgeleri ve turistik yerleri mevcuttur. Altyapı gelişimini tamamlamış çoğu konutlarının eski oluşundan kaynaklı yeni toplu konut anlaşmaları ile ilçemiz zamanın için de modernize bir ilçe haline gelmektedir.

Nallıhan ilçemize ücretsiz ekspertiz hizmeti sunamamaktayız. Genellikle teknolojinin nimetlerinden faydalanarak görüntülü arama yöntemi ile çoğu eşyaların incelemesini ve analizini yapmaktayız. Müşterilerimiz bizimle iletişime geçtiklerinde videolu arama yöntemi ile veya da telefon yöntemi ile fiyat teklifi sunumu gerçekleştirmekteyiz. Kullandığımız bir yöntem sayesinde hem müşteri memnun olmuş hem de fiyat sunarken detaylı bir inceleme gerçekleştirmiş oluyoruz.

Fiyat teklifimiz hizmet alacak kişi tarafından kabul gördüğünde nasıl bir Nallıhan evden eve nakliyat hizmeti alacağına dair detaylıca bir sunum gerçekleştirmekteyiz. Anlaşma imzalama işlemi ise; taşınma günü anlaşmayı müşteri nezdinde imzalıyor ve hemen taşıma işlemine geçiyoruz. Vereceğimiz hizmet genel toplamalı ise Evdeki bütün eşyaların derlenmesi ne ve bu derlenen eşyaların düzenli bir şekilde kategorize edilmesini sağlıyoruz.

Özel giysi ve kıyafetlerinizi elbise dolaplarımız da muhafaza ederek hassas bir Nallıhan nakliyat taşıması gerçekleştirmekteyiz mutfak eşyalarınızı kırılmayacak ve çizilmeyecek şekilde paketliyor genellikle mutfak eşyalarını taşıdığınız dubalara yerleştirip taşınmasını gerçekleştiriyoruz.

Marangozcumuz evde bulunan mobilya,beyaz eşya,elektronik cihaz gibi ev aletlerinin Nallıhan evden eve nakliyat adı ile birbirinden ayrılmasını sağlamak da ve bu sökülmüş eşyaların paketleme uzmanı işçilerimiz tarafından titiz işçilik ile detaylı bir şekilde paketleme ve ambalajlama işlemi yapılmaktadır.

Bu eşyalar bir düzen ve hassaslık bakımından üzerine detaylı bir notlandırma yapılmaktadır. bu notlandırma sayesinde eşyalar araca dizilmesi buradaki notlandırmaya göre yapılmaktadır.

İlçemizde büyük katlı binalar olmaması asansörlü nakliyat hizmetinin bu bölgede çok fazla tercih edilmemesine sebep olarak gösterilmektedir. Nallıhan evden eve nakliyat olarak beş kişilik taşıma personelimiz ile eşyaları fiziki olarak sırtımızda dikkatlice nakliye aracına taşımasını gerçekleştirmekteyiz. Eşyalar nakliyat kamyonuna taşındıkça, iki tane istifçi personelimiz tarafından nakliye kamyonuna eşyalarını hassasiyeti bakımından yerleştirilmesi yapılmaktadır.

Gerek şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmeti olsun istif işlemi her açıdan hassasiyet gösterdiğimiz bir durumdur. Aracın seyir halinde kasis ve sarsıntıdan kaynaklı eşyaların zarar görmemesi istif açısından önem arz etmektedir.

Planlı ve projeli bir şekilde sunduğumuz Nallıhan evden eve nakliyat hizmeti bu şekilde en son aşamaya ulaşmaktadır. Parça eşya taşımacılığı Ve ofis taşımacılığı gibi hizmetlerimizde bu şekilde gerçekleşmektedir.

Belirtilen rotaya göre taşımacılık kamyonumuz anlaşmada ki gün ve saatte göre istenilen adrese gelmektedir. Aynı disiplin ve plan ile eşyalar yeni eve taşınarak ambalajlarından ayrılarak yerleştirilme işlemi yapılmaktadır. Marangozcumuz mobilya ve beyaz eşyaların birleştirme ve montaj işlemini yaparak eşyaların kullanıma sunulmasını sağlar. elbise dolabına taşıdığınız elbiseler yeni yerlerine üzerlerinde bir toz dahi olmadan yerleştirilir. Nallıhan evden eve nakliyat olarak dubalar ile taşıdığımız mutfak eşyaları yeni mutfağa yerleştirilmesi yapılır ve personellerimiz tarafından genel bir inceleme yapılarak zarar veya hasar tutanağı işlemi yapılmaktadır. Böylesi bir durumda zararın karşılanması için kesinlikle firma nezdinde sigortalı Taşımacılık sözleşmesi imzalanması gerekmektedir. Oluşan zarar tutanakta belirtilerek ve oluşan bu zararın sigorta acentesi tarafından karşılanması sağlanmaktadır.

Firmamızdan alacağınız hizmetin kalitesi bu şekilde kaliteli bir standart ile sunulmaktadır. Sizler de bizimle taşınarak kaliteli bir nakliyeciliğin mutluluğunu yaşayabilirsiniz.