Sıhhıye de evden eve hizmeti

Ankara Sıhhıye Semti

Sıhhiye semti, Ankara'nın en işlek semtlerden biridir. Ankara'nın merkez bir noktasında yer almaktadır. Birçok sağlık kuruluşları ve hastaneler Sıhhiye da semtinde ikamet etmektedir. ulaşım açısından da kilit bir role sahip olan semtimiz birçok hat ve otobüs durağının merkez noktası haline gelmiştir.

Seviye semtimizde hayat çok hızlı ve sürekli koşuşturmaca ile geçmektedir. Bölgemizde çok az denebilecek konut gibi yaşam alanları bulunmaktadır. Genellikle yoğun derecede iş alanları ve iş merkezleri ile çevrelenmiş bir semttir. Sıhhiye nakliyat olarak bizlerinde transfer konusunda en yüksek talepler ofis, dükkan, iş merkezi, kargo, gibi taşımalar talep edilmekte ve bizlerde bu taleplere güven ile taşımacık sunmaktayız.

Semtimizin çok yoğun ve hareketli oluşu, bizlere her açıdan zaman konusunda kısıtlamaktadır. Ulaşım ve trafik açısından nakliye kamyonları sorun teşkil ettiği için sabah saat yedide akşam saat sekize kadar semtlerde bulunması yasal olarak cezai suç teşkil etmektedir.

Genellikle bizlerden transfer konusunda ve Sıhhiye nakliyat hizmet fiyat teklifleri talep edilmektedir. Bizlerden böylesine yoğun trafiğin olduğu semtlerde ki durumu izah ederek genellikle taşımalarımızı farklı zaman dilimlerinde gerçekleştirmekteyiz.

Ankara içinde rahat şekilde nakliyecilik işlemleri yapabilmek için şehir içi nakliyat aracımız ile ceza yemeden hizmetlerimizi de suna bilmekteyiz. Genellikle cezai işlem büyük nakliye araçlarına kesilmektedir. Sıhhiye evden eve nakliyat genellikle Ankara içerisinde nakliye aracımız ile ev taşımacılığı hizmetini sonsuz olarak gerçekleştirmektedir.