Siteler de evden eve hizmeti

Siteler Nakliyecilik

Ankara Siteler mobilya alanında Türkiye'nin markası olan bir semttir. Ankara siteler semti kendi içinde yeni düzenlemeler yaparak semtin çevresini ve yapısını tarihi dokusunu bozmadan güncellemektedir. Eskiye dayalı tarihi dokusu ile esnaf ve mobilya üretiminin merkez bölgelerinden biri haline gelmiştir.

Kentsel dönüşüm yasası ile 2023 yılına kadar semtimizin yapısı ve tarihi dokusu değiştirilerek esnaf ve mobilya üretimi yapan insanların şehir dışına taşınması planlanmaktadır. Siteler semt olarak bizler de bu dönüşüme karşı çıkıyor ve semtimizin tarih dokusu bozulmadan ve esnaf zarar görmeden buna yeni bir çözüm yolu bulunacağına inancımız tamdır.

Nakliye firmamızın semtinde de esnafımıza ve mobilya üretimi yapan insanlara Siteler nakliyat adı ile taşıma hizmetleri sunmaktayız. Bölgemizde yoğun düzeyde iş alanı olduğu için ülkemizin her noktasına şehirlerarası nakliyat hizmetleri sunmakta ve kargo taşımacılığı gibi farklı hizmetlerimizde semtimizde aktif bir şekilde talep görmektedir.

Yoğun mobilya üretimi ve transfer noktası haline gelen siteler nakliyat her zaman yüksek kalite düzeyinde üretilen ürünlerin pazarlanması ve transferleri konusunda firmamızın da semtimizde etkin bir pozisyon sunmaktadır.

Semtimizde yüksek seviyede olmasa da siteler evden eve nakliyat hizmeti de orta düzeyde talep görmektedir. Taşımacılık hizmetlerimiz genellikle bölge esnafı ve üreticileri tarafından mutlulukla karşılanmaktadır. Bölge esnafımıza sunduğumuz uygun fiyatlar ile siteleri nakliyat adı ile hizmetimiz ile bölgemizde yoğunlukla taşıma taleplerine firmamız hizmet üretmektedir.