Telsizler evden eve hizmeti

Telsizler Semtimiz

Semtimizde bulunan eski radyo ve telsiz merkezlerinin kurulu olduğu bölgedeki arazilerden almaktadır. Semtimiz de çevresel ve altyapı gibi çoğu hizmetlerin gelmesinden kaynaklı yaşam alanları fazla değildir. Semtimizin sakinleri bu bölgeye yatırımların gelmesini beklemektedir. Kısa bir süre önce imar planlarını açılan bölgemiz farklı noktalardan yatırımları kendine çekmektedir. Böylece Telsizler semtinin altyapı ve konutlaşma eksiklikleri giderilmeye çalışılmaktadır.

Telsizler nakliye taşımacığında da geri kalınsa da bizler yine de bu semtimizin talebi olduğu sürece uygun fiyatlara Telsizler evden eve nakliyat sunmaya gayret etmekteyiz. Semtimizde yeni yapılan konutlar ve çalışma alanları günden güne insanların dikkatini çekmekte ve bu bölgemiz gelecekte sosyal yaşamın önemli noktalarından biri olacaktır.

İşte biz de bu sürecin içerisinde yatırımlarımızı Telsizler semtine yaparak, bölgemizin geleceğinin şekillenmesine yardımcı oluyoruz. Firmamızın donanımlı araçları ile her zaman müşterilerinin isteklerine kalite çerçevesinde taşımacılık üretmiştir. Bölgemizde var olan ve yükselen yapılara göre en uygun Telsizler evden eve nakliyat araçlarımız ile hizmetler götürmekteyiz.

Bilgili ve genç personelimiz çerçevesinde uygun standartlarda taşıma konusunda bütün taleplere cevaplar üretmekteyiz. Semtimize özel ücretsiz ekspertiz taleplerinde bulunarak gerek şehir içi içi ve şehirler arası evden eve nakliye ön incelemesi isteyebilirsiniz.

Taşımacılık ve genel toplanmalı nakliye hizmetimiz ile beyaz eşya ve mobilya gibi eşyaları sökme ve birleştirme işlemlerini yürüten marangozcumuz ile Tam teşekküllü hizmetleri sunmaktayız.

Telsizler Nakliyat olarak bizimle taşındığınız takdirde bölgemizin gelişmesine de katkı sağlamış oluyorsunuz.

Firmamızın hasarsız nakliyat anlayışı ile asla mağdur olmadan kaliteli bir taşımacılık hizmeti alacaksınız. Sizler de bizimle taşınarak şirket bünyemizde oluşturduğumuz indirimli ve kampanyalı taşımacılık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.