Ulus de evden eve hizmeti

Ulus Taşımacılık ve Nakliye

Ankara Ulus semti düz bir arazi üzerine kurulmuştur. Semtimizde şu ana kadar bir çok modern yaşam alanları yükselmektedir. Bu modelin yaşam alanları lüks diyebileceğimiz konutları oluşturmaktadır. Ulus yaşam alanları bakımından birçok insanın dikkatini çekmekte ve bu semtimize birçok taşımalar gerçekleşmektedir.

Ulus nakliyat hizmet sunumunda standartlarının en yüksek seviyesine ulaştığını ve bu standartlar da kalite ve güven olgusunun şirketimiz tarafından müşterilerimize en iyi şekilde yansıttığımızı bilmenizi istiyoruz.Çok dayanıklı ambalajlama ve paketleme malzemelerimiz ile hasar riskinin tamamen ortadan kaldırdık diyebiliriz. İşçilerimizin ambalaj ve kolileme hizmetini geçmişe dayalı deneyim ve tecrübe ile en iyi şekilde sunmak da ve galeri sayfamızda görsel resimlerimizi paylaşmaktayız.

Evinizde bulunan mutfak eşyalarının personelimiz tarafından köpüklü gollerimiz içerisinde muhafaza edilmekte ve sürtünme ve çizilme gibi olaylar ile karşılaşılmaması içinde tabak çanak gibi mutfak araç gereçleri dubalarımıza yerleştirerek taşınmasını sağlamaktayız. Elbise ve kıyafetlerinizi ütüsü dahi bozulmadan elbise dolaplarımızda muhafaza ederek yeni evinize taşımasını gerçekleştirmekteyiz.

Evdeki eşyaların ambalajlama,paketleme ve değerleme işlemleri tamamlandığında eşyalarınızı elemanlarımız nakliyat aracımıza taşımasını yapmaktadır. Genellikle çayyolu evden eve nakliyat ile hizmet sunarken binaların yüksek oluşu bizi asansörlü nakliyat hizmeti sunmaya itmektedir. Çünkü bu gibi binalarda yönetimler, genellikle yük asansörü ve standart asansörün kullanımına izin vermemekte evini taşınmak isteyen insanları farklı bir arayış içine sokmaktadır.

Bizler de bu gibi durumları bildiğimiz için bina yüzeyine kurulum gerçekleştirilebilen hidrolik asansör sistemi ile eşyaların taşınacak evden nakliye aracına hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktayız. Böylece müşterilerimizi sıkıntılardan kurtarmış ve her soruna en iyi şekilde cevap üreten bir firma olduğumuzu göstermiş olmaktayız. Ulus nakliyat olarak eşyalar çok kısa bir sürede nakliye kamyonunu yerleştirme işlemi ile devam eder. Eşyalar yerleştirme işleminde tecrübeye sahip olan çalışanımız tarafından yapılmaktadır yerleştirme işlemine çok büyük önem arz etmektedir. Çünkü eşyaların hassaslık ve kategorisi bakımından yerleştirilmesi yapılmalıdır.

İşte böyle işimizi çok ciddiye alarak %100 memnuniyet ve sorunsuz bir taşımacılık sunabilmek için disiplinden asla taviz vermiyoruz.Şirket politikası olarak oluşturduğumuz disiplin ve hizmet anlayışı ile insanların bizlerden kesinlikle memnun ayrılmalarını sağlamaktayız.