Yaşamkent de evden eve hizmeti

Yaşamkentin Taşınmaları

Ankara Yaşamkent semti büyük blok ve site yerleşim yerleri ile yaşamın kaliteyle buluştuğu bir semt halini almıştır. Yaşamkent semtinde çoğu noktalarda yükselen yirmi ve otuz katlı binaları ve modern çevre yapısı ile çevre ile iç içe yaşamak isteyen insanların ilk tercihleri haline gelmiştir. Genellikle sakin yaşamı ve hayatlarını kaliteyle sürdürmek isteyen insanların bu bölgelerden iş alanları ve konut aldıkları bilinmektedir.

Bizlerde Yaşamkent’in gelişen yüzü ile nakliye sektörünün bu bölgemizde aktif olarak hizmetler sunmaktayız. Yaşamkent Nakliyat taşımacılığı ileri düzeyde geliştirmiş ve kalite standartlarını maksimum düzeye çıkartmıştır. Ankara Yaşamkent sakinleri genellikle güven ve kaliteyi düşkün bir topluluk oldukları için her zaman hizmet konusunda seçici bir davranışa sahiptir.

Bu olgunun farkında olduğumuz için Yaşamkent evden eve nakliyat hizmeti sunumunda kalite standartlarının Avrupa standartlarında müşterimize sunulmasını sağlamaktayız.Kaliteli ve dayanıklı ambalajlama ve kolileme malzemeler kullanmaktayız. Bölgemizde konutların çok yüksek oluşundan kaynaklı modüler asansör sistemini yoğunlukla tercih etmekteyiz.

Yaşamkent nakliyat hizmeti sunarken firmamızı arayarak fiyat teklifi talep eden müşterilere ücretsiz ön inceleme hizmeti sunmaktayız. Ön incelemenin hem fiyat konusunda hem de taşınmanın problemsiz gerçekleşmesinde çok büyük rolü mevcuttur. Bina çevresi ve eşyaların durumu hakkında yaptığımız inceleme sonucunda müşteriye %100 garantili taşımacılık hizmeti sunarak insanların dikkatlerini çekmekteyiz.