Yenikent de evden eve hizmeti

Ankara Yenikent Semti

Ankara Yenikent semti düz bir arazi üzerine kurulu ve seyrek bir ulaşıma sahiptir. Küçükbaş hayvancılık ve tarım en önemli ekonomik faaliyetlerinden birisini oluşturmaktadır. Şehir merkezine düzenli olarak otobüs seferleri düzenlenmektedir. Yenikent semtimizin tarım alanında ürettiği kavun ve karpuz ile meşhurdur. Bahar ve yaz aylarında gezilecek birçok doğal güzellikleri de mevcuttur. Semtimizin belirli bölgelerinde yükselen konutlar ile çevre düzenlemesi ile gelecekte yaşamın kalite ile sürdürülebilir bir semti olacağı görülmektedir.

Yenikent semtimiz Türkiye'nin iç anadolu bölgesinden yoğunlukla göç almaktadır. İç Anadolu'da köy hayatının zamanla kayıp olması köylerde yaşayan insanların farklı ekonomik arayışları içerisine girerek göç yolunu tercih etmişlerdir. Yenikent semti düşük gelir düzeylerindeki insanlara hitap eden bir semt haline gelmiştir.

Şehirler arası nakliye ile bu bölgemize çoğunlukla Ankara dışından taşımalar gerçekleştirmekteyiz. Yenikent evden eve nakliyat hizmeti ile taşımaların çoğunluğunun ev eşyası taşımacılığı gibi nakliye hizmetleri olduğunu söyleyebiliriz.

Ankara Yenikent Nakliyat olarak bizlerden fiyat teklifleri talep edilirken genellikle şehirler arası taşımacılıkta sigortalı taşımanın önemi ne her aşamada müşteriye vurgulamakta ve taşıma sırasında herhangi bir durum oluştuğunda eşyaların karşılanması için en önemli muhatap olarak sigortalı taşınmanın yapılmasının gerekliliğini müşteriye vurgulamaktayız.

Nakliye kamyonunun seyir halinde iken olası bir kaza sonucu ile eşyalarını zarar görmesinden kaynaklı oluşan zararın karşılanması bakımından sigortalı taşımacılık Yenikent nakliyat firması tarafından müşterilerine şart koşulmaktadır.