Yenimahalle de evden eve hizmeti

Ankara Yenimahalle Metropolü

Ankara Yenimahalle ilçesinin gelişimi ve planlı yükselişinin 1950 yıllarında dar gelirli ve işçi kesiminin konu sahibi yapılması için ikisi ikişer katlı binalar kurulması ile başlamıştır. Bugüne kadar hızlı bir ilerleyiş gösteren altyapısını ve ulaşım alanında tarihi bir ilçe haline gelmiştir.

Yenimahalle şehir merkezi genellikle engebeli bir arazi üzerindedir. Türkiye ilinin birçok farklı noktalarından Yenimahalle ilçesi göç almaktadır. Bu göç durumu Yenimahalle evden eve nakliye sektörünü hareketlendirmektedir.

Firma olarak sizden en çok talep gören Türkiye'nin farklı illerinden şehirlerarası nakliyat hizmeti talep görmektedir. Böylece taşımacılık şirketi olarak bizden en çok talep gören hizmet türü olduğunu söyleyebiliriz. Yenimahalle ilçesi farklı birçok kültürün ve insanın iç içe yaşadığı tarihi değerlere sahip Metropol bir Ankara ilçesidir.

Yenimahalle nakliyat firmaları olarak bizlerde ilçemizde taşımacılık faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Sektörümüzün zorlu rekabetine nazaran yüksek kalite standartlarıyla insanlarımıza evden eve nakliye hizmeti vermekteyiz. Yeni Mahallede birçok insanın evlerinin taşıdık ve bu taşımalar sonucunda insanlarımızın mutluluklarına ortak olduk. Bugüne kadar yaptığımız birçok nakliye de insanların taşınma arzularını ve eşyalarını zarar görmeden yeni adreslerine taşınması arzularını en üst seviyede neticelendirdik.