asansörlü nakliyat

Yükselen Asansör İle Evden Eve Nakliyat

Ülkemizin inşaat sektöründe ilk on ülkelerden biridir. Türkiye genelinde bir çok dikine yüksek binalar yapılmakta ve bu binalar çoğu zaman 20 ve 30 katlı ve daha yüksek seviyelerde yapılmaktadır. Bu gibi binalarda ise insanların taşınmaları her zaman sorunlu ve problemler oluşturmuştur.Çoğu zaman insanlara bina asansörlerinin kullanılmasına izin verilmemektedir. Böylesi hususların oluşumu asansörlü nakliyat hizmetini doğurmuştur.

Maksimum 50. katlara kadar yükselebilen asansör sistemleri ülkemize ithal edilmektedir. Böylece müşteri sorun yaşamadan hem eşyalarını evinden nakliye kamyonuna transfer edebilmek’te hem de nakliye kamyonundan yeni evlerine transfer edebilmektedir.

Asansör sistemi harici olarak kamyon üzerine montajı yapılarak her noktaya hareket edebilir ve her noktaya dönebilen yükselen merdiven diyebiliriz. Bu hidrolik merdiven bina yüzeyine kurulumu gerçekleştirilerek sabitleşmesi sağlanır. Merdiven üzerinde hareket edebilen bir sepeti mevcuttur. Bu sepet 600 kiloya kadar bir yükü alabilmektedir.

Dikkatli bir şekilde eşyaları sepete yerleştirerek nakliyat kamyonuna sorunsuz bir şekilde transferi sağlanmaktadır. Her açıdan bizlere kolaylık sağlayan bu sistem Ankara'da ve Türkiye genelinde çoğunlukla tercih edilmektedir. Ankara asansörlü nakliyat ile eşyaları hem hızlı ve zahmetsiz bir şekilde taşımacılığı gerçekleşmektedir.

Asansörlü evden eve nakliyat hizmetini müşterilerin taleplerine ve binanın konumuna göre farklılık göstermektedir. Bu hizmet farklı bir kategori olduğu için evden eve nakliyattan farklı olarak talep edilmelidir. Saatlik olarak kiralanan asansör sistemi gerek firmamızın filosunda bulunmakta ve harici olarak ta talep edilmektedir.

Ankara asansörlü nakliyat konusunda en çok talep gören iller arasındadır. Bu hizmet farklı firmalara kiralama yöntemi ile sunulmaktadır. Çiğdem nakliyat hizmeti olarak bizler müşterilerimize her noktada problemsiz bir taşıma yaşamaları için gerekli bilgi ve donanıma sahip olarak hareket etmekteyiz.