Sosyal ve Basın

Firma olarak hizmetlerimizin basında ve görsel medyada insanlara en iyi şekilde ulaşması için elimizden gelen bütün gayreti göstermekteyiz. Yirmi birinci yüzyılda gelişen teknolojik yeniliklerin getirdiği basın ve sosyal mecralar yoğunluğunu göstermekte ve bu yoğunluktan insan potansiyelinin en yüksek seviyede olduğu mecralar haline gelmiştir. birçok kurum ve kuruluşlar bu platformda profillerini oluşturmakta ve yaptıkları hizmet ve farklı oluşumların birçok detaylarını bu platformlarda insan toplulukları ile paylaşmaktadır.

Bizler de Çiğdem Nakliyat olarak sosyal mecralarda olabildiğince paylaşımlar ve indirimler kampanyalar gibi dikkat çekici içerikler paylaşarak insanların firmamızdan hizmet almaları için yeni farklı oluşum arayışları içerisindeyiz. Elimizden geldiği kadarıyla evden eve nakliyat sektöründe Birçok insana ulaşmak için ve firmamızdan hizmet alabilmeleri için basın ve medya platformlarını olabildiğince en etkin şekilde kullanmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Şirketimizin Twitter ve Facebook hesabı sitemizin içerisinde bulunmaktadır. Bu hesaplarımızdan günlük ve haftalık bazı paylaşımlar yaparak hesabımızı güncel tutmanın gayreti içerisindeyiz. Sizlerde firmamızın indirim ve daha farklı kampanyaları ile ilgili detaylı bilgileri takip edebilir yaptığımız birçok taşımacılığının ve hizmetlerimizin görsel ve videolarını sayfalarımızdan takip edebilir ve izleyebilirsiniz.