evden eve nakliyat eşyaları

Evden Eve Taşımacılık Profesyonellik İster

Ülkemiz de milyonlarca insanın yaşadığı konutlar bu konutlar da gerek kiracı ve mal sahibi olarak hayatlarını sürdürmektedirler. Tabii ki insanların ihtiyaçları doğrultusunda farklı konutlara taşınmaları söz konusu olmaktadır. İşte bizlerde böyle taleplerde devreye girmekteyiz.

Yılların verdiği deneyim ve tecrübe den kaynaklı olarak çiğdem nakliyat evden eve nakliyat ankara olarak hizmetinde büyük tecrübe ve donanıma sahip olan şirketimiz insanların bu taşınma ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermektedir.

Şirketimizi arayarak Ankara evden eve nakliyat hizmet talep eden insanlara ilk olarak soru cevap yöntemi ile sorular yönelterek bütçelerine en uygun evden eve nakliyat fiyatını sunuyoruz. Firmamızdan taşınma fiyatı alma işlemi gerek e-posta veya gerekse telefon yöntemi ile talep edilebilmektedir.

Firma olarak sunduğumuz ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile sadece Ankara içerisinde Ankara noktalarına ücretsiz expertiz hizmeti sunmaktayız. Ekspertiz bu noktalara gelerek incelemeler yapar. Bu inceleme doğrultusunda en uygun fiyatın müşteriye sunulur ve nasıl bir taşınmanın olacağına dahil müşteriye detaylı olarak bilgi sunumunu gerçekleştirir. Müşteriye sunulan fiyat teklifini kabul etmesi doğrultusunda taşıma tarihi alınarak belirtilen zaman dilimi içerisinde taşınmanın sorunsuz bir şekilde gerçekleşeceğine dair sözleşmeler imzalanır.

Bizler evden eve nakliyat Ankara sunarken müşterinin talebi doğrultusunda en uygun şekilde taşınma oluşmasını sağlamaya çalışırız. Genel toplamalı taşımalarda bütün ev eşyalarının titizlikle ambalajlanarak ve paketlenmektedir.Bazı eşyaların üzerleri numaralandırılarak ve hassasiyet bakımından detaylı olarak üzerine yazılır ve numaralandırılır. Evde ki mobilyalar ve dolap ,ünite gibi ağır eşyalar ekibimiz tarafından detaylı olarak paketlenir ve streçlenerek taşınmaya hazır hale getirilir.

1 ve 2. kat binalarda gerek duyulursa taşıma ekibimiz tarafından eşyalar nakliye aracına sırtlarında taşınması sağlanmaktadır. Bazı durumlarda ise yüksek katlarda eşyaların taşınması çok zor olmaktadır. Yüksek katlarda Bize en yardımcı olan aracımız olan asansörlü nakliyat aracımız sayesinde eşyalar hızlı ve pratik bir şekilde nakliye aracına transferi transferini sağlamış oluyoruz.

Gerek şehiriçi ve direk şehirlerarası evden eve nakliyat transferi ile ve de ofis ve büro gibi iş eşyalarınızı istediğiniz bölge ve noktaya transferini yapabilmekteyiz. Böylelikle insanlara donanımlı ve kaliteli nakliye hizmeti sunan şirketimizin temelinde müşteri memnuniyeti ve hasarsız bir taşımacılık hizmet anlayışı yatmaktadır.