Kuruluşumuz

Şirketimiz 2013 yılına büyük gayret ve emek ile Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde kurulmuştur.Şirketimiz kısa sürede sektörde büyük işler yaparak yıllara dayalı tecrübe ile bir çok hizmetler sunmaktadır.Sektörde sayılı firmalar arasında bulunmaktadır.

Nakliye hizmeti sunarken firma olarak disiplinden taviz vermeden işimizi en iyi şekilde sunarak insanlara verimli bir hizmet yaşatmak için gayret göstermekteyiz. Eğitimli elemanlarımız ve donanımlı araçlarımız ile nakliye taşımacılığını en iyi şekilde hasarsız olarak insanlarımıza sunmaktayız.Müşteri odaklı ve Avrupa standartlarında hizmetlerimizden sizlerde kesinlikle memnun kalacaksınız.

Temel Değerlerimiz

Ülkemizde evden eve nakliyat hizmetini kaliteli ve en uygun fiyatlara insanlarımıza sunmak için firma vizyonumuzu edindik.Şirket olarak bu düzlem ile insanlarımızın güven içerisinde kaliteli hizmeti kavuşturmayı hedeflemekteyiz.

Dört yıllık bir zaman diliminde büyük çaba ve gayretler ile firmamızın hizmet standartlarını yükselttik ve insanlarıma %100 memnuniyet garantisi ile evden eve nakliye ve taşımacılık hizmetleri vermekteyiz.

Firma Politikası

Şirketimizin müşterilerine karşı duyarlı olduğu ilkemiz ile hareket etmekteyiz.

Zamanında

Belirilen tarih ve zamanda kesinlikle orada bulunuruz

Disiplinli

Ekibimiz ile plan cercevesinde en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Hasas

Hasarsız eşyaları taşıyor ve yerleştirerek hassas ve dikkatli çalışıyoruz.

Memnuniyet

Müşteri daima haklıdır,Düzleminde hizmet etmekteyiz.

Ekibimiz

Bu güne kadar değerli çalışanlarımız ile hedeflerimize ilerlemekteyiz.