Mağaza Taşımacılığı

Mağaza Taşımada Uzman Ekiple Hizmetinizdeyiz

Ülkemizde her köşe başında küçük veya büyük çaplı farklı kategorilerde mağazalar bulunmaktadır. Bu gibi mağazaları ekonomik durumlara göre taşınma ve farklı bir adrese transferi söz konusu olduğu durumlarda firmamız talep olduğu takdirde en iyi şekilde Ankara mağaza taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Firmamız Ankara da mağaza taşımacılığında uygun donanımlı araçlarımız ile arı gibi çalışan personelimiz ile küçük ve büyük firmaların ihtiyaçlarına hizmet üretmekteyiz.

Şirketimizi arayarak telefon yoluyla teklif alabilirsiniz. Ama yine de Ankara ilinde ikamet eden mağaza ve hizmet firması sahipleri kesinlikle ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanmalarını tavsiye etmekteyiz. Çünkü ekspertiz incelemesi sonucu daha uygun ve daha sorunsuz bir taşımacılığın sunulabilmesi ve planlı bir hizmetin gerçekleşmesi açısından önem arz etmektedir.

Ankara Çiğdem nakliyat olarak mağaza taşımacılığı sektörün iş alanlarının hitap eden bir taşıma olduğu için planlı olarak sunulan ve zaman alan bir taşıma türüdür. Mağaza taşımacılığı gibi hizmet çeşidini firma olarak çoğu kez sunduğumuz için nasıl bir plan ve proje çerçevesinde hareket edeceğimin tamimiyle farkındayız.

Ankara Mağaza taşımacılığı hizmeti genellikle ve genel toplamalı veya da kolilenmiş mağaza eşyalarının sadece transfer işlemi olarak gerçekleşmektedir. Genellikle küçük boyutlu mağazalarda sadece taşımacılık hizmeti türü talep edilmektedir.

Büyük çaplı mağazalarda ise genel toplamalı mağaza taşımacılığı hizmetimiz tercih edilmektedir. Bu hizmet türü hem detaylı hem de dikkat gerektiren bir hizmet biçimidir. hizmet almak isteyen müşteri ile fiyat ve taşıma konusunda anlaştığımızda detaylı olarak taşımak planı oluşturularak, bu plan çerçevesinde eşyaların ambalajlanarak kolileme işlemi yapılır. Bunun da hizmeti denetleme şeklinde bir personelin gözetimi altında gerçekleşmesi hem şirketimizin hem de mağaza sahiplerinin avantajı olarak değerlendirmekteyiz.

Mağaza içerisinde bulunan eşyalar düzenli ve disiplinli bir şekilde ambalajlanarak numaralandırılmış koliler ile istiflenir. İstiflenmiş eşyalar ise belirtilen donanımlı nakliye araçlarımız içerisinde istenilen yeni bir mağazaya taşınması gerçekleşir. Bu hizmet mağazadaki bütün ürünlerin sorunsuz bir şekilde taşınarak diğer mağazaya transferi yapılırken bir taraftan transferi yapılır, bir taraftan da eşyalar yeni mağazaya yerleştirilmesi sağlanır.

Bu işlem genellikle maksimum 2 gün sürmektedir. Ankara mağaza eşyaları hem taşınmış hem de yeni mağazaya sorunsuz bir şekilde nakliyesi yapılmış olarak mağaza personeli gözetiminde hizmetimizi sonlandırmış oluruz.

Şirket olarak sözleşmede belirtilen koşulları tamimiyle yerine getiriyor ve anlaşmadaki teklif hayatımızdaki ücretinizi talep ederek müşterinin de sorunsuz bir şekilde eşyalarını teslim aldığına dair anlaşmamızı tamamlayacak iki taraflı imzamızı atarak paramızı alarak memnun bir şekilde müşteriden ayrılıyoruz.