Şehirlerarası nakliyat

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Ankara Şehirlerarası nakliyat her konuda talep edilebilen bir taşımacılık türüdür. Gerek şehirlerarası evden eve nakliyat gerekse parça eşya ve kargo taşımacılığı gibi farklılık göstererek en çok transferleri söz konusu olan bir taşımacılık biçimidir.

Çiğdem Nakliyat olarak şirketimiz Türkiye'nin birçok il ve ilçelerine şehirlerarası nakliyat hizmeti sunmuş ve sunmaya da devam etmektedir. Firmamızdan çoğunlukla talep edilen iller arası eşya transferidir. Müşterilerimize şehirler arası taşımacılık vermeden önce telefon yolu ile makul bir fiyat teklifi vermekteyiz. Şirket olarak fiyat teklifi sunarken ise garantili taşımacılık sigortasından faydalanması konusunda uyarı da bulunmaktayız.

Müşterilerimizle anlaşma konusunda ise taşınmanın tarihi ve saati belirlendiği gün taşıma sözleşmesi ile müşterinin karşılıklı imza atması sonucu ile taşınma hem resmiyete dökülmüş hemde firma ile müşteri arasında bir Ankara şehirlerarası nakliyat protokolü imzalanmış olur.

Ankara Şehirlerarası nakliyat genellikle müşteriler genel toplamalı taşımacılık türünü tercih etmektedir. Bizler de böylesi taşımalarda her zaman aşamalara göre şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetini sunmaktayız. Hizmetlerimiz şu şekilde müşterilerimize proje çerçevesinde ve disiplinli bir şekilde sunulmaktadır.

Ankara Çiğdem nakliyat olarak taşımacılığın yapılacağı tarih ve saatte otuz dakika erken gelerek hızlı bir şekilde iş paylaşımı ve çevre analizi yaparak dikkatli bir taşımanın tamamlanması için kısa süreliğine bir inceleme yapmaktayız.

Hizmet saatimiz geldiğimde ise evde bulunan beyaz eşya ve mobilyaların de-montaj işlemini dikkatli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Parçalara ayrılmış olan eşyalar diğer elemanlarımız tarafından yeşil ve kırmızı patlat naylonlar ile temiz işçilikleri ile ambalaj ve paketlemesi yapılarak taşınmaya hazır hale getirilmektedir. Diğer elemanlarımız ise mutfak eşyalarını gerek köpüklü kutulara yerleştirme ve gerekse mutfak dubalarında muhafaza etmektedir. Ve elemanlarımız Evde bulunan diğer eşyaları daha paketlemeye kolileme ve ambalajlama işlemlerinizde yaparak bütün eşyaları taşıma sırasında olası hasar ve ziyana karşı muhafaza etmiş durumda olur. Böylece eşyalar taşıma sırasında her türlü dış etkenden korunmuş olur. Böylece en önemli aşamaları temiz işçiliğimiz ile tamamlamış oluruz.

En önemli 2. aşama ise eşyaların evden nakliye aracını taşınma işlemidir. Nakliyat sözleşmemiz de giriş ve 1. kat var gibi durumlar söz konusu ise taşıma işçilerimiz tarafından eşyalar fiziki olarak sırtlarında ve ellerinde taşınarak yapılmaktadır. Şayet 2.kattan yüksek binalarda ise hidrolik asansör sistemi ile bina yüzeyine asansör kurulumu gerçekleştirilerek eşyaların asansörlü nakliyat ile hızlı bir şekilde Nakliye aracına indirilmesi sağlanır.

Tabii ki bu eşyalar üzerindeki numaralandırma yöntemi ile nakliye aracına transfer edilirken Bir taraftan da istifleme personelimiz tarafından Nakliyat kamyonuna yerleştirilmesi sağlanmaktadır. Böylece aracın seyir halinde olası bir sarsılma ve hasar görme gibi bir durumu oluşmaması sağlanmış olur.