Sıkca Sorulan Sorular

İnsanların ihtiyaçları olan farklı noktalardan farklı noktalara eşya veya ev eşyalarının taşınma ambalajlama ve paketleme hizmetini veren şirketler taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Kurum ve bireysel olarak talep edilen bir hizmet türüdür. Böylece talep oluşturan her insana nakliyat hizmeti sunulabilmektedir.

Genel olarak bizden fiyat taleplerinde müşterilerin eşyalarını inceleyerek ve bu inceleme sonucundaki rapor ile en uygun fiyatı sunarız. Bazı durumlarda ise telefon ile veya eposta ile fiyat teklifi alabilirsiniz.Bazı gerekli soru - cevap ile bizlere vereceginiz bilgiler ile sizlere kolay ve ekonomik bir fiyat teklifi sunacagımızdan emin olabilirsiniz.

Taşımacılık bazı aşamalar ve etkenlere göre sunulan bir hizmet türüdür.Sitemizin belirli sayfalarında bu hizmeti detayları ve kategorilerine göre sunmaktayız.Bunları sitemizi inceleyerek görebilirsiniz.

Asansör ile eşyaları taşıma biçimidir.Bu Yüksek binaların yüzeyine kurularak eşyaları nakliyat araçından yeni taşındıkları evlere taşıma şeklidir.Biraz maliyetli olsada yüksek binalarda en çok tercih edilen bir çözümdür.Bunu için genellikle müşterilerin isteklerine göre ve binaların yapılarına ve yüksekliğine göre fiyatlar farklılık gösterebilmektedir.Fiyat konusunda verilen bilgilere göre en uygun fiyat inceleme sonucu belirlenmektedir.

Sigortalı taşımacılık şehiriçinde fazla tercih edilmektedir.Genellikle şehiriçinde tercih edilmemesinin sebebi ise mesafelerin yakın oluşudur.Ama iller arası evden eve nakliyat hizmetinde ise kesinlikle sigortalı taşınma tercih edilmelidir. Olası bir kaza veya hasarda sigorta şirketinden kolaylıkla hasarı karşılanması istenilebilmektedir.